Marek Mierzwa - Fotografia ¶lubna -rodzinna - okoliczno¶ciowa

(3kB)

Marek to WYJTKOWY, ZDOLNY Fotograf. Jego oko wypatrzyo wane dla nas momenty . Zdjcia s pikne, z dusz i co najwaniejsze prawdziwe!:) Wsppraca z nim na naszym lubie bya sam przyjemnoci!
Marku! Twoje zdjcia s poprostu cudne! Magia w kadym calu!!!:)


Ola i Kuba

(3kB)

Marek fotografuje z pasj±, wyczuciem, zaangażowaniem, bezproblemowa, miła współpraca i przede wszystkim dyskrecja, która pozwalała nam i go¶ciom czuć się swobodnie.
Polecamy serdecznie i dziękujemy.


Kasia i Łukasz

(3kB)

Gor±co polecamy Marka - jest to artysta i profesjonalista w każdym calu. Dotrzymuje terminów, ma ciekawe pomysły a do klienta podchodzi z cierpliwo¶ci± i u¶miechem. Zreszt± jako¶ć zdjęć mówi sama za siebie. Je¶li kto¶ chce mieć zachwycaj±ce zdjęcia ¶lubne to powinien wybrać Marka.

Natalia i Wojtek

(3kB)

Marek to człowiek o genialnym oku. Ma ¶wietny kontakt z ludzmi i rewelacyjne pomysły, ale zarazem ¶wietnie się też potrafi ukryć w tłumie. Przegl±daj±c zdjęcia z naszego ¶lubu wielokrotnie się zastanawiali¶my „Kiedy on zrobił to zdjęcie, przecież tam nikogo nie było”.
Gotowe zdjęcia dostali¶my w ekspersowym tempie, ale każde zdjęcie było dopieszczone i dopracowane.
Marek jest prawdziwym profesjonalist±, a jego zdjęcia to często prawdziwe dzieła. Uwielbiamy je razem ogl±dać i wspominać te piękne chwile.
Marku, dziękujęmy Ci , że uwietrzyłe¶ dla nas ten wyj±tkowy dzień.


Magda i Maciek

(3kB)

Współpraca z Markiem była bardzo owocna, czego efektem s± zdjęcia o wysokiej jako¶ci. Zdjęcia s± odpowiednio wykadrowane, o¶wietlone i przerobione w taki sposób, aby odzwierciedlały nasze intencje. Gotowe zdjęcia dostali¶my po dwóch tygodniach od wesela, co bardzo nas ucieszyło. W trakcie ich obróbki, wysyłał nam również pojedyncze fotki, aby skrócić czas oczekiwania na resztę i zaspokoić ciekawo¶ć, co uważamy za duży plus.
Podczas sesji Marek zwracał duż± uwagę na naturalno¶ć i spontaniczno¶ć. Jest obdarzony dużym poczuciem humoru, które sprawiało, że atmosfera była luĽna i bardzo sympatyczna. Dbał o to, aby u¶miech nie schodził z twarzy. Jest profesjonalist±, wyposażonym w odpowiedni sprzęt. Cechuje go także cierpliwo¶ć, otwarto¶ć na pomysły innych a także pełne zaangażowanie w swoj± pracę. Skrupulatnie cykał również zdjęcia naszym go¶ciom, dzięki temu i oni mieli pami±tkę z naszego wesela.
Marek ma zdolno¶ć wychwytywania spontanicznych min, reakcji czy sytuacji, co bardzo miło podziwia się potem na zdjęciach. Zdjęcia z sesji plenerowej s± po prostu cudowne!!!
Żadna z ważnych chwil, w tym wyj±tkowym dla Nas dniu, nie została pominięta, co więcej: została przepięknie oprawiona. Polecamy każdemu takiego fotografa!


Magda i Olek

(3kB)

Marek jest bardzo kontaktowym człowiekiem, który ¶wietnie rozluĽnia atmosferę.
Takie podej¶cie bardzo pomaga w tych stresuj±cych chwilach i sprawia, że zdjęcia s± naturalne.
Jeste¶my pod ogromnym wrażeniem jego zdjęć, s± po prostu super!
¦wietnie i pomysłowo uchwycił wzruszaj±ce, a także zabawne momenty, dzięki czemu mamy w rękach wspaniał± pami±tkę na długie lata.


Ewelina i Paweł

(3kB)

Współpraca z Markiem była bardzo przyjemna - szybko nawi±zuje pozytywn± relację z otoczeniem, do sesji przygotowuje się skrupulatnie spotykaj±c się wcze¶niej z nami i odwiedzaj±c miejsca, ktore będzie fotografował.
Wspaniałe zdjęcia, które zrobił pozwol± nam zatrzymać te ważne dla nas chwile na zawsze. Dziękujemy i szczerze polecamy!


Marta i Łukasz

(3kB)

Marek to osoba, która posiada 6 zmysł do uchwycania chwil w wyj±tkowej i orginalnej formie.
Fotografie jego autorstwa nie s± zwykłe i banalne. Każda jest dopracowana i przemy¶lana, sprawiaj±c wrażenie perełki w¶ród pospolitych, zwykłych zdjęć.
Z naszej strony możemy jedynie bardzo gor±co polecić jego usługi wszystkim, którzy zastanawiaj± się nad wyborem fotografa na swój ¶lub!


Magda i Piotrek

(3kB)

Nasz sesja była rewelacyjna. Zdjęcia s± ¶liczne, w dobrej jako¶ci, bardzo naturalne, robione spontanicznie, a nie "na sztywno". Atmosfera bardzo fajna, sam pojawiał sie usmiech na naszych twarzach. Dodawała nam energii.
Marek był otwarty na nasze pomysły i propozycje, nie ma rzeczy niemozliwych. Dziekujemy!


Monika i Artur

(3kB)

Gdyby przyszło nam ponownie wybierać Fotografa, bez zastanowienia sięgnęliby¶my znów po numer telefonu do Marka.
Reportaż ¶lubny jego autorstwa, nie jest wyreżyserowany, dzięki czemu wykonane fotografie pozwalaj± wci±ż na nowo autentycznie przeżywać ten jakże ważny dzień w życiu.
Marek niczym „motyl” delikatnie i subtelnie towarzyszy Młodej Parze jak i zebranym wokół Go¶ciom. Jego całkowity brak ingerencji w tocz±ce się chwile, pozwala Mu uchwycić emocje (wzruszenia, rado¶ci, przejęcia… )tak często widoczne na twarzach czy w ruchach ciała.
Podczas pleneru Marek jest otwarty na propozycje i sugestie osób fotografowanych – czas nie gra roli. Widać, że to co robi, robi z pasj±, a Jego poczucie humoru pozwala całkowicie się wyluzować.
Ważne by przed współprac± z Markiem ustalić wszelkie szczegóły – sam Marek proponuje wcze¶niejsze spotkanie by poznać zainteresowanych jak i ich preferencje.
Jest osob± słown±, zawsze pojawia się przed umówionym czasem i uwzględnia uwagi zainteresowanych nawet te krytyczne wyrażone po zakończonej współpracy.
Marek to strzał w dziesi±tkę, szczególnie je¶li kochasz fotografię, a nie jeste¶ w stanie sam z przyczyn oczywistych zrealizować swój fotoreportaż ¶lubny.
Marku - dziękujemy za wszystko i czekamy na kolejne sesje zdjęciowe szczególnie te z naszym udziałem… :) :) :)


Renata i Rysiek

(3kB)

Marek Mierzwa ma sporo intryguj±cych pomysłów na zdjęcia, i wie jak chce je zrealizować. Sumiennie przygotowuje się do sesji - omawia ceremonię ¶lubu, wesele, wymagania pary młodej. W¶ród weselnych go¶ci wzbudza sympatię, co sprawia, że zachowuj± się naturalnie.
Współpraca z Markiem Mierzw± to do¶wiadczenie, które zapamiętacie do końca życia.


Anka i Piotr


Z Markiem spotkali¶my się przy tworzeniu zdjęć naszych dzieci.Praca z nim to czysta przyjemno¶ć.Potrafi "uchwycić moment",a przy pracy z maluszkami to nie lada wyzwanie..Nie chcieli¶my mieć sztampowych zdjęć,więc Marek sprawdził się znakomicie.Jest ¶wietnie przygotowany.Co także ważne,gotowe zdjęcia były do odbioru szybko, co nie oznacza byle jak.Z czystym sumieniem będę Go polecać .Warto.! Mam nadzieję na kolejne tak owocne spotkania:)

Katarzyna z Rodzin±


Marek to fantastyczna osoba, bardzo zaangażowana w swoj± pracę, kreatywna i zdolna do po¶więceń.
Bardzo miła atmosfera sesji. Polecam serdecznie współprace z nim.


Katarzyna Krupa


Poprosilimy Pana Marka o pomoc przy uwiecznianiu pierwszego spotkania rodzin, w ktrej wystpuj choroby ultrarzadkie. Doskonale zdawalimy sobie spraw z tego, e zadanie, ktre postawilimy mogo si okaza by trudne do zrealizowania. To znaczy chcielimy unikn tego, eby na pierwszym planie "rzuca si" defekt, bo staoby si to dla odbiorcy mieszne, obciachowe. Zamiast tego, zaleao nam na uchwyceniu radoci, nadziei, szczeroci, czowieczestwa. Na uchwyceniu tego "czego", bijcego z wntrza kadego czowieka... Okazao si, e Pan Marek - mimo tego, e zrobi to dla nas bezpatnie - podszed do tego cakowicie odpowiedzialnie (zaznajomi si z chorobami) i profesjonalnie, a efekty Jego prac pozytywnie nas zaskoczyy! Za co z caego serca dzikujemy i szczerze polecamy Pana Marka. :)

Marzena Sobczyk (Bois dentalle)

jaki¶ tek¶cik ;)